Prudential

PRUDENTIAL KROSNO
Tomasz Majka 793-977-291 tomasz.majka@ovb.com.pl

Prudential w Polsce oferuje długoterminowy plan oszczędzania wraz z ubezpieczeniem na życie. Jest to moim zdaniem najlepszy produkt obecnie na rynku, który gwarantuje wypłatę.

Już na samym początku wiesz jaką minimalną kwotę możesz otrzymać. Decydując się na plan długoterminowy masz możliwość otrzymania premii rocznych, oraz na końcu umowy.
W ramach umowy z Prudential masz zapewnione ubezpieczenie na życie, dlatego masz pewność że w przypadku Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają pieniądze, które pozwolą im utrzymać standard życia.

Nie ma konieczności wpłacania dużych pieniędzy, minimalna miesięczna wpłata to 165 zł, ale to Ty decydujesz jaką sumę chcesz oszczędzać.
To, jak długo zdecydujesz się oszczędzać, zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz od tego, kiedy będziesz chciał(a) skorzystać z oszczędności.

Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, natomiast maksymalny do najbliższej rocznicy umowy ubezpieczenia, następującej po ukończeniu przez Ubezpieczonego 75. roku życia. Pieniądze które na koniec okresu ubezpieczenia otrzymasz nie podlegają opodatkowaniu 19% podatkiem od dochodów kapitałowych (zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa).

Prudential oferuje gwarancje zwrotu wpłaconych składek – Masz możliwość wyboru opcji pozwalającej otrzymać sumę wszystkich wpłaconych składek z tytułu umowy głównej na koniec umowy. Dzięki temu zyskasz pewność, że nawet jeśli gwarantowana suma ubezpieczenia z premiami będzie niższa niż zakładaliśmy, otrzymasz cały kapitał wpłacony na to ubezpieczenie.

Prudential – partnerem OVB Allfinanz
Dzięki współpracy mamy możliwość przygotowania dla Państwa kalkulacji oraz oferty oszczędzania, wraz z ubezpieczeniem na życie.

Umowa zawierana jest między klientem a firmą Prudential.
Do
radca OVB jedynie pośredniczy przy zawieraniu umowy i nie pobiera żadnej prowizji od klienta. Kolejną korzyścią dla klienta jest możliwość otrzymania dodatkowych zniżek na inne produkty jakie posiadamy.


Zapraszam do kontaktu:
793-977-291

http://www.tomaszmajka.pl
http://tomaszmajka.pl/index.php/partnerzy/prudential/